Depilacja laserowa to seria zabiegów dzięki, której można pozbyć się problemu ciągle wyrastających włosów z danej partii na ciele. To fantastyczna metoda, która wyróżnia się spośród innych. Działa bowiem do końca życia – oznacza to, że raz przeprowadzona prawidłowa seria zabiegów zapewnia permanentne działanie. Nigdy więcej sięgania po pianki do golenia i żyletki w celu perfekcyjne ogolenia się każdego dnia. Również nigdy więcej bolesnych zacięć i podrażnień! 

Jak przebiega depilacja laserowa i czy boli?

Depilacja laserowa jest przede wszystkim procesem w pełni bezpiecznym i bardzo dobrze przebadanym. Dzięki temu naprawdę nie ma czego się bać! Wystarczy tylko sumiennie uczęszczać na umówione sesje aby nie pogorszyć jakości procesu i będzie można cieszyć się z efektów!

Seria zabiegów jest konieczna, aby trafić na fazę wzrostu cebulek włosowych, która profesjonalnie nazywa się fazą anagenu. Tylko wtedy zniszczenie ich pod wpływem temperatury da pożądane i trwałe efekty. Podgrzanie skóry, a dokładnie jej barwnika następuję pod wpływem lasera, który prowadzi po skórze przeszkolona do tego osoba. Na danej partii ciała znajduje się chłodzący żel ograniczający podrażnienia.

Jeżeli chodzi o ból podczas przeprowadzanej depilacji to odczucia klientów są bardzo różne. Jedni mówią, że nie w najmniejszym stopniu nie czuli nic, inni czują lekkie pieczenie, a jeszcze inni mówią, że było to dla nich bardziej bolesne. Może to zależeć przede wszystkim od indywidualnego progu bólu jaki posiada każda osoba. Jednak również nowoczesność laserów ma coś do powiedzenia. Najnowocześniejsze z nich równocześnie chłodzą skórę ograniczając uczucie bólu, a mniej nowocześnie nie mają tej funkcji. 

Sprawdź: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-krakow/

Depilacja laserowa Kraków

Dlatego też podczas wybierania swojego salonu warto jest kierować się jego profesjonalizmem i recenzjami. Z reguły sieci salonów jak przykładowo sieć depilacja.pl obecna między innymi w Krakowie posiada najwyższej jakości urządzenia i profesjonalny personel, dlatego udając się do takich miejsc nie ma co się bać.

Comments are closed.