Zmiana klasycznego ogrodu w komfortowe miejsce wypoczynkowe nie jest trudna. Bez trudu znaleźć można szeroki wybór mebli ogrodowych, dopasowanych do konkretnych potrzeb. bujaczki ogrodowe są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych – świetnie wpisują się w nowoczesne trendy, pozwalają na odpoczynek na wysokim poziomie i wpływają na odbiór przestrzeni.

Czym są bujaczki ogrodowe?

Nowoczesne bujaczki ogrodowe to nic innego jak funkcjonalne huśtawki w formie wiszących foteli. Meble takie cieszą się dużym zainteresowaniem, szczególnie w przypadku aranżacji ogrodu czy tarasu. Bujaczki ogrodowe mogą stanowić samodzielny mebel, jak również być elementem większego kompletu – fotele takie pozwolą na dowolną aranżację. Z jakich materiałów tworzone są bujaczki ogrodowe? Bez trudu znaleźć można fotel tego typu wykonane z technorattanu – to trwałe tworzywo zabezpieczone jest przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych, promieniowaniem UV. Stelaż takiego mebla wykonany jest z lekkiego aluminium. Alternatywą dla technorattanu jest klasyczny rattan, pozyskiwany na plantacjach o zrównoważonym rozwoju. Mebel taki bez wątpienia przyciągnie wzrok i sprawi, że ogród nabierze niebanalnej formy.

Bujaczki ogrodowe – oderwij się od ziemi!

Bujaczki ogrodowe to fotele ogrodowe, w których siedzisko umieszczone jest wewnątrz obszernego kokonu. Tak zaprojektowany mebel chroni użytkownika przed działaniem słońca, silniejszymi podmuchami wiatru, jak również przed spojrzeniami sąsiadów. Wnętrze kokonu warto uzupełnić o miękkie poduszki i pledy. Kokon pozwoli bezpiecznie oderwać nogi od ziemi i swobodnie bujać w obłokach! W okresie jesieni i zimy bujaczki ogrodowe warto osłonić przy pomocy dedykowanego pokrowca ogrodowego. Pokrowce chronią przed osiadaniem kurzu i promieniowaniem słonecznym.

 

 

Comments are closed.