Jak stworzyć komfortową strefę wypoczynkową w ogrodzie przy pomocy dostępnych mebli? Wśród najchętniej wybieranych rozwiązań wymienia się duży narożnik ogrodowy – to praktyczny mebel, który może być wykorzystywany samodzielnie lub też łączony z fotelami, pufami. Jaki narożnik wybrać, by stworzyć niebanalną aranżację?

Duży narożnik ogrodowy w klasycznym stylu

Klasyka nie wychodzi z mody – warto więc poznać klasyczne meble w nowej odsłonie, takie jak meble technorattanowe. Duży narożnik ogrodowy wykonany z technorattanu doskonale sprawdzi się w klasycznych ogrodach i na tarasach, zagwarantuje wygodę i sprawi, że każda chwila blisko natury będzie niezapomniana. Duży narożnik ogrodowy tego typu opiera się na aluminiowym stelażu malowanym proszkowo – taka konstrukcja jest zabezpieczona przed wilgocią oraz korozją. Okrycie mebla tworzy plecionka syntetyczna o nieporowatej strukturze, która nie wchłania wilgoci, kurzu, nie jest też podatna na promieniowanie słoneczne. Duży narożnik ogrodowy z technorattanu warto uzupełnić o miękkie poduszki, pledy i koce, które pozwolą na zachowanie wygody i komfortu termicznego wieczorami czy w czasie chłodniejszych dni.

Modułowy duży narożnik ogrodowy

Ciekawą alternatywą dla klasycznych mebli są komplety modułowe. Modułowy narożnik ogrodowy to mebel składający się z kilku mniejszych elementów. Elementy te mogą być wykorzystywane oddzielnie lub łączone przy pomocy małych złączek. Duży narożnik ogrodowy w formie modułowej pozwoli na kreatywne podejście do przestrzeni wypoczynkowej i da możliwość przeorganizowania jej i dopasowania do potrzeb. Meble modułowe nierzadko dekorowane są wstawkami z naturalnego, litego drewna – najczęściej jest to egzotyczne drewno eukaliptusowe lub tekowe.

Comments are closed.

xanderncsenate.com ptionua.com earchmarket24.com