Praca w szpitalu, przychodni, prywatnym gabinecie czy laboratorium wymaga dostosowania się do restrykcyjnych przepisów sanitarnych określających między innymi sposób ubioru personelu medycznego. Odpowiednia odzież zapewnia medykom optymalny komfort pracy, kształtuje ich wizerunek, jest barierą dla patogenów… Czym charakteryzują się uniformy noszone  w placówkach idących z duchem czasu? Sprawdź! 

Wygoda w najcięższych warunkach

Praca w ochronie zdrowia często jest wyczerpująca fizycznie, dlatego każdy medyk powinien zadbać o swój komfort, zakładając przewiewne ubranie niekrępujące ruchów. Ważne jest, aby materiał, z którego uszyty jest uniform, składał się w większości z naturalnych włókien przyjaznych skórze. Domieszki poliestru i elastanu zapobiegną powstawaniu nieestetycznych zagnieceń. 

Stylowe kroje 

Obszerne spodnie, bezkształtne koszulki i białe fartuchy kojarzące się ze szpitalnym chłodem odchodzą do lamusa. Nowoczesna odzież projektowana z myślą o lekarzach, pielęgniarkach i innych osobach pracujących w placówkach medycznych jest dopracowana również pod kątem wizualnym. Eleganckie, dopasowane do sylwetki sukienki, cygaretki, bluzy i fartuchy w żywych kolorach podkreślają profesjonalizm kadry. 

Odzież medyczna Iguanamed – nowoczesne rozwiązania dla większego komfortu 

Dużym zainteresowaniem osób pracujących w szeroko rozumianej branży medycznej cieszy się odzież medyczna Iguanamed. Kolekcja cenionego producenta składa się z bluz, fartuchów i spodni damskich oraz męskich w ciekawych, wyrazistych kolorach. Do ich produkcji wykorzystano innowacyjny materiał składający się  w 75% z modalu (naturalnego, ekologicznego włókna pozyskiwanego z drzewa bukowego), w 22% z poliestru oraz w 3% ze spandeksu.

Comments are closed.