Elegancki taras to miejsce, gdzie chętnie spędzać będziemy czas w okresie wiosny, lata, czy nawet wczesnej jesieni. To, w jaki sposób go zaaranżujemy wpłynie na jakość komfortu. Taras w stylu skandynawskim to jedna z ciekawszych propozycji, jakie prezentują nam projektanci mebli. Jakie rozwiązania wybrać, aby stworzyć wyjątkowe miejsce wypoczynkowe?

Czym charakteryzuje się taras w stylu skandynawskim?

Styl skandynawski jest chętnie wykorzystywany w naszych mieszkaniach czy domach od ponad dekady. Proste rozwiązania, stonowane kolory, wręcz minimalistyczny design – to najważniejsze zagadnienia związane ze stylem skandynawskim. Taras w stylu skandynawskim łączy w sobie funkcjonalność, elegancję i wygodę, a kluczem do oryginalnego wyglądu są tu dodatki i desenie. Szukając inspiracji na taras w stylu skandynawskim warto sięgnąć po propozycje topowych producentów mebli ogrodowych. Zaproponują nam oni ciekawe wzornictwo, wysoką jakość oraz zagwarantują, że meble pozwolą zaaranżować nasz taras zgodnie z naszymi oczekiwaniami. 

Jakie meble na taras w stylu skandynawskim wybrać?

Styl skandynawski to przede wszystkim minimalizm i funkcjonalność. Wśród chętnie wybieranych mebli wybiera się komplety modułowe, oparte na aluminiowych stelażach i wypełnione wygodnymi poduszkami i siedziskami. Aluminium malowane proszkowo jest zabezpieczone przed wilgocią, rdzą, odkształcaniem. Dodatkowo niska waga stelaża sprawia, że podnoszenie czy przenoszenie elementów nie sprawia żadnego problemu. 

Wierzch mebli modułowych pokrywają wygodne poduszki – są one tapicerowane tkaninami hydrofobowymi, które nie chłoną wilgoci, są zabezpieczone przed ścieraniem, wnikaniem brudu. Same meble modułowe możemy dowolnie łączyć czy rozłączać, w zależności od naszych potrzeb. 

Comments are closed.