Okna drewniane w wielkim stylu wróciły do łask. I trudno się dziwić: przeszklenia w usłojonych, pięknie wybarwionych ramach dodają wnętrzom klasy, są szlachetne i ponadczasowe. Niestety, drewniane profile nie są pozbawione wad. Aby okna zachowały swoje parametry i nienaganny wygląd, trzeba poświęcić im sporo uwagi. Odpowiedzią na potrzeby estetów marzących o efektownych, ale jednocześnie praktycznych oknach powstały modele drewniano-aluminiowe. Dlaczego warto przyjrzeć się im bliżej? Sprawdź!

Naturalne drewno, wytrzymałe aluminium – duet doskonały

Okna drewniano-aluminiowe wykonane są z dwóch materiałów o odmiennym wykończeniu. Po wewnętrznej stronie skrzydła znajduje się drewno pięknie dopełniające wnętrz, a po zewnętrznej – metal o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Tak skonstruowana rama jest odporna na mróz, wysoką i niską temperaturę, promieniowanie UV. Utrzymanie w czystości zewnętrznej, szybko brudzącej się strony nie przysparza żadnych trudności. Nowoczesne modele są szczelne i doskonale tłumią dźwięki. Z tego powodu znajdują zastosowanie w budynkach energooszczędnych.

Gdzie kupić solidne okna aluminiowe?

Pamiętaj o tym, że jakość stolarki okiennej ma ogromny wpływ na komfort codziennego życia, bezpieczeństwo domowników, a nawet wysokość rachunków za ogrzewanie. Jeśli chcesz mieć pewność, że nowe okna będą w nienagannym stanie służyć przez lata, wybierz modele z ofert renomowanych producentów oferujących certyfikowane okna o doskonałych parametrach, przede wszystkim niskim współczynniku Uw. Na stronie okna-internorm.plznajdziesz więcej praktycznych informacji.

 

 

Comments are closed.

live url els2017.org https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/