Zadbane dłonie to prawdziwa kobieca wizytówka. Oczywiście, panowie również powinni o siebie dbać w tym zakresie. Jednak u nich pielęgnacja dłoni przebiega znacznie łatwiej niż u dziewczyn. Wystarczy, że mężczyzna równo opiłuje płytkę, nieco ją wypoleruje i już ma całkiem ładne dłonie. Kobiety zazwyczaj lubią trochę bardziej poszaleć w zakresie wykonywania manicure.

Jakie są najbardziej popularne wykonywania manicure?

Na rynku istnieje wiele metod zdobienia paznokci. Jedną z najstarszych jest malowanie paznokci zwykłym, tradycyjnym lakierem. Chyba każda kobieta stosowała kiedyś w swoim życiu ten właśnie sposób. Kilka dekad temu popularne były tzw. tipsy – czyli sztuczne paznokcie, doczepiane do naturalnej płytki. Z czasem metodę tę wyparły paznokcie akrylowe i żelowe. Zachwyciły one kobiety swoją niezmierną trwałością i zachwycającym efektem wizualnym. Przed kilku laty na rynek wkroczyła metoda hybrydowa zdobienia paznokci i, zdaje się, że właśnie to ona jest obecnie najbardziej popularna. Skąd bierze się zatem zachwyt nad nią?

Zalety metody hybrydowej zdobienia paznokci

Nie da się ukryć, że metoda hybrydowa zdobienia paznokci ma naprawdę wiele zalet. Najważniejszą z nich jest to, że manicure jest naprawdę trwały – niemal tak trwały jak w metodzie żelowej. Oznacza to, że wykonuje się makijaż dłoni i można na kilka tygodni zapomnieć o konieczności ponownego malowania. Z pewnością, wiele tu zależy od tego, jak szybko rośnie nam płytka paznokcia. Są osoby u których odrost widać już po dwóch tygodniach, a są takie, które przez kilka dobrych tygodni nie muszą odświeżać manicure. Metodę hybrydową zdobienia paznokci można zastosować w domowym zaciszu. To również jest dużą zaletą – nie trzeba spędzać godzin u kosmetyczki – jak na przykład bywa w metodzie akrylowej, a także można zaoszczędzić całkiem pokaźną sumę pieniędzy. Oczywiście, metoda hybrydowa zdobienia paznokci wymaga co nieco nakładów finansowych, zwłaszcza na początku tejże przygody, jednak nie jest to na pewno tak dużo jak regularne wizyty u manicurzystki.

Jakie są koszty zestawu startowego do hybryd?

Aby rozpocząć malowanie paznokci metodą hybrydową, należy zaopatrzyć się w tak zwany zestaw startowy. W jego skład wchodzą z pewnością: lampa led bądź lampa uv, gaziki bezpyłowe, odtłuszczacz płytki (tzw. cleaner), aceton, bloczek polerski oraz, oczywiście, same lakiery hybrydowe, baza i top. Koszty takiego zestawu wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych a najdroższym jego elementem jest na pewno lampa.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/.

Comments are closed.