Blizny potrądzikowe, przebarwienia czy zmarszczki skutecznie szpecą naszą skórę i sprawiają, że jest ona mniej atrakcyjna. Zmiany te mogą być wynikiem upływu czasu, nieodpowiedniej pielęgnacji czy też przebytych chorób. Rozwiązaniem tych problemów mogą być lasery kosmetyczne i medyczne. Jak działają? Jak są wykorzystywane? Czy są one bezpieczne?

Lasery kosmetyczne i medyczne – bezpieczny sposób na piękną skórę!

Nowoczesne lasery kosmetyczne i medyczne stosowane są dzisiaj powszechnie – ich zakres działania jest niezwykle szeroki, przez co stosowane są one zarówno w kwestii poprawy wyglądu skóry, jak i jej leczenia. lasery kosmetyczne i medyczne SHAR-POL są jednymi z najchętniej wybieranych na polskim rynku! Zasada działania lasera jest prosta – poprzez emisję wiązki światła o konkretnej długości możliwe jest tworzenie kontrolowanych i precyzyjnie umiejscowionych mikrouszkodzeń skóry. Wiązka lasera podgrzewa wodę w komórkach, co prowadzi do uszkodzenia komórki – mobilizuje to organizm do uruchomienia procesu regeneracyjnego. Zabiegi z użyciem laserów kosmetycznych i medycznych odbywają się pod czujnym okiem specjalistów – w rękach doświadczonych profesjonalistów są idealnym narzędziem w walce o piękniejszą skórę. Lasery kosmetyczne i medyczne wykorzystywane są przede wszystkim do wygładzania zmarszczek, wykonywania liftingu twarzy, ale również do walki z przebarwieniami czy usuwania zmian skórnych takich jak włókniaki. 

Lasery kosmetyczne i medyczne – czy wymagane jest przygotowanie do zabiegu?

Zabiegi z użyciem laserów wymagają przeprowadzenia podstawowego wywiadu lekarskiego – jest to konieczne do wykluczenia niektórych przeciwwskazań. Sam zabieg przeprowadzany jest w miejscowym znieczuleniu, który wykonuje się specjalistycznym kremem. Po zabiegu skóra będzie czerwona i wrażliwa – to czas, w którym nie powinniśmy wystawiać jej na słońce, rekomendowane są również odpowiednie kosmetyki. 

Comments are closed.

https://www.jelonka.com/kalkulator-oc-szybko-i-tanio-oblicz-skladke-ubezpieczenia-123230 usiek.pl mama.org