Meble z rattanu kojarzą Ci się z niemodnymi już wnętrzami? Okazuje się, że po wielu latach w wielkim stylu powraca moda na meble i dekoracje wyplatane z naturalnych surowców – wikliny, pędów bambusa oraz rattanu. Meble z rattanu coraz częściej pojawiają się w modnych, urządzonych z dbałością o detale mieszkaniach oraz ogrodach i na balkonach. Czy warto znaleźć miejsce na pleciony komplet na swoim tarasie? Sprawdź! 

Stylowe meble z rattanu – powiew egzotyki

Największym walorem wyplatanych z rattanu mebli jest ich dekoracyjna forma. Meble z rattanu proponowane przez najlepsze marki łączą  w sobie elementy nowoczesne z kolonialnymi i vintage. Lekkie, dekoracyjne meble stają się wysmakowaną dekoracją, która tworzy z bujną zielenią zgrany duet. Aranżacja tarasowa oparta  na rattanowych meblach i dodatkach będzie rozbudzała wspomnienia pięknych podróży w egzotyczne zakątki. 

Ekskluzywne sofy, głębokie fotele, designerskie huśtawki w formie podwieszanych foteli, lekkie krzesła… Liczba niebanalnych mebli rattanowych dostępnych w sklepach może pozytywnie zaskoczyć! Ogromny wybór ciekawych modeli daje Ci niemal nieograniczone pole do aranżacyjnych popisów. 

Meble rattanowe Vimine – piękne i ekologiczne wyposażenie dla wymagających 

Na rynku wyposażenia outdoorowego szczególnie wyróżniają się meble rattanowe Vimine. Krzesła, sofy, fotele klasyczne i bujane, stoliki i huśtawki z kolekcji cenionego producenta wykonane są w całości ręcznie z surowca pozyskanego z ekologicznych źródeł,  a dokładniej – plantacji zrównoważonego rozwoju usytuowanych w słonecznej Indonezji. Każdy produkt z logo Vimine jest niepowtarzalnym małym dziełem sztuki użytkowej. 

Comments are closed.