Chcąc odpoczywać blisko natury w trakcie lata, warto wykorzystać przydomowy duży taras – aranżacje na taką przestrzeń znaleźć można bez trudu. Duży taras daje wiele możliwości zarządzania przestrzenią – miejsce to może służyć jako strefa wypoczynkowa, jak również miejsce idealne do podawania posiłków. Jakie meble i dodatki wybrać?

Duży taras – aranżacje na przestrzeń wypoczynkową

Szukając idealnej przestrzeni do relaksu, nie ma lepszej opcji niż duży taras – aranżacje tego miejsca pozwolą na wykreowanie perfekcyjnej strefy do odpoczynku. Jednymi z najchętniej kupowanych mebli są sofy ogrodowe – obszerne sofy zapewnią komfort większej ilości osób, pozwolą też na drzemanie w cieniu parasola. Sofy ogrodowe na tarasie mogą być zestawione z fotelami i stołami kawowymi – takie możliwości dają komplety technorattanowe. Meble wykonane z technorattanu to świetny wybór na tarasy i do ogrodów – są trwałe, eleganckie i lekkie. Atutem jest tu również możliwość wyboru elementów z rozbudowanych kolekcji – znaleźć w nich można zarówno sofy i fotele, jak i leżanki ogrodowe, stoliki kawowe czy fotele wiszące w kształcie kokonu.

Duży taras i aranżacje w formie letnie jadalni

Nie ma lepszego miejsca na zorganizowanie letniej jadalni niż duży taras – aranżacje takiego tarasu zawierają przede wszystkim obszerny stół oraz wygodne krzesła i dodatki. Jadalnia na świeżym powietrzu pozwoli na zapraszanie domowników do wspólnych posiłków, jak również na organizowanie przyjęć dla znajomych. Stół warto ozdobić szklanymi wazonami z letnimi kwiatami. Wieczorami światło zapewnią lampiony solarne lub też klasyczne lampiony rattanowe, w których wnętrzu umieszczane są świece. Jadalnia na tarasie powinna posiadać też kosz, w którego wnętrzu znajdą się ciepłe pledy i koce, odpowiednie na chłodniejsze wieczory.

Comments are closed.