Jak urządzić mały taras, aby każdy domownik korzystał z niego z wielką przyjemnością? Na pewno z głową. Nie ma co poddawać się emocjom, ponieważ może się okazać, że efektem będą zakupy, których nikt nie wykorzysta. O czym należy pamiętać podczas aranżacji?

Jak urządzić mały taras z kącikiem jadalnym?

Co Wy na to, aby zjeść poranne śniadanie na tarasie? Doskonały pomysł! W szczególności wiosną, kiedy ptaki śpiewają i można cieszyć się widokiem budzącej się natury do życia. Chyba nic nie będzie lepiej pobudzało apetytu od świeżego powietrza, które na dodatek da mnóstwo energii do działania. Jeżeli ktoś ma taras znajdujący się blisko kuchni, to może pomyśleć o tym, aby urządzić kącik jadalniany. Można tu postawić meble z drewna lub z rattanu, które są podstawą, aby móc urządzić taki kącik. Dopiero potem można pomyśleć o dodatkach w taki sposób, aby swojego kącika nie przytłoczyć.

Kącik zabaw dla dzieci

Jak urządzić mały taras z myślą o swoich dzieciach? Można tu chociażby stworzyć miejsce zabaw dla najmłodszych członków rodziny. Te na pewno będą się doskonale tu czuć. Aczkolwiek, należy ograniczyć ilość mebli. Lepiej postawić na jedno, dwa krzesła i mały stolik do kawy, pozostawiając więcej wolnego miejsca do zabawy. Jeżeli ma się do czynienia z naprawdę małymi pociechami, lepiej na ziemię położyć matę lub koc do zabawy. Nawet w okresie letnim od ziemi może ciągnąć chłodem, dlatego lepiej zabezpieczyć tą strefę jakimś podkładem, jeżeli ktoś nie chce, aby jego dziecko było chore. 

Comments are closed.